Weider Fitness Power Club Mecidiyeköy

Weider Fitness Power Club

Kuruluşu oldukça eski bir tarihe dayanan Weider Fitness Power Club, misafirlerinin istekleri doğrultusunda kendisini teknolojik donanımlar yönünden yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul’da tercih edebileceğiniz en modern donanımlı ve kaliteli hizmet sunan spor merkezleri arasında yerini almıştır. Spor merkezinde profesyonel eğitmenler eşliğinde uygulanan fitness hizmetleri verilmektedir.

 

Vücut geliştirme aletlerinden bisikletlere kadar her türlü donanımıyla hizmet sağlamaktadır. Sevdiğiniz tv programlarını kaçırmadan televizyon karşısında spor yapma ayrıcalığını sizlere sunmaktadır. Karate, Aikido ve Kickbox gibi savunma sporlarını en iyi şekilde öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca yüzme imkanı bulacağınız havuzu ve Boks ringi bulunmaktadır.

 

Yorucu fakat bir o kadar keyifli geçen spor egzersizleri sonrasında güzel bir duş alıp bir dinlenerek keyifli zamanları dostlarınızla bir arada geçireceğiniz güzel atmosfere sahip bir kafeteryasıyla sizlerin her türlü ihtiyaçlarına cevap veren bir spor merkezi olmanın gururunu taşımaktadır. Tesiste hafta içi çalışma saatleri sabah 09’dan akşam 23:00’ a kadar olup hafta sonunda da aynı saatlerde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

 

Adres: Mecidiye Cad. No:16 Mecidiyeköy

T: 0 212 266 05 13


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>