Sporium Fitness Center Üsküdar

Sporium Fitness Center

Üyelerinin yaşam kalitelerini arttırmak ve sporu yaşam tarzına dönüştürmek amacından yola çıkan Sporium Fitness Center .2002 yılından buyana spor severlerin hizmetindedir. Fitness ve kondisyon merkezi olarak üyelerine en mükemmel şekilde hizmet vermek için özenli ve titiz bir çalışma içerisindedir. Konusunun uzmanı hocaları ile kişiye özel doğru egzersiz ve spor aktiviteleri uygulanarak üyelerinin kısa zamanda ve sağlıklarını koruyarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

 

İki katlıı olan fitness ve kondisyon merkezi 300 metre karelik bir alanda spor yapma imkanı tanımaktadır. Merkezin birinci katında vücut geliştirme çalışmaları için tasarlanmış son teknoloji ürünü 20 tane istasyon bulunmaktadır. Merkezin ikinci kattında sıkılaşma ve Cardio çalışmalarınızı yapabileceğin cardio makineleri bulunmakta ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sağlanmaktadır.

 

Spor yapmanın hobiye dönüştüğü bir mekan oluşturmak amacıyla hizmet veren salon hafta içi sabah 10:00 da açılmakta ve gece 23:00’e kadar hizmet vermektedir. Cumartesi günü ise sabah saa 10:00 ile 20:00 arası ve Pazar günü öğlen 12:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında üyelerine spor yapma zevkini aşatmaktadır. Merkezde katılma imkanı bulabileceğiniz branşlar fitness, kilo almaa, kilo verme ve vücüt geliştirme çalışmalarını kapsayan programlardan oluşmaktadır. Sağlıklı yarınlar için sporun adresindesiniz.

 

 

Atlamataşı Atlas Sk. 17/2 [Balıkpazarı içi LEE Mağazasının üstü) Üsküdar

T: 0216 492 8882

www.sporiumfitness.com

 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>