Spor Planet Fitness Center Konyaaltı

Spor Planet Fitness Center

Emre Aydın tarafından 2005 yılında hizmete açılan Spor Planet Fitness Center, Kişiye özel antrenman ve diyet programları ile hizmetler vermektedir. İki katlı olan spor merkezi 365 metre karelik bir alan üzerinde konumlanmıştır. Merkezin giriş bölümünde vücudunuzu güçlendirmek ve forma sokmak için çeşitli ekipmanlardan ve egzersiz programlarından faydalanabileceğiniz Vücut geliştirme ve Fitness alanı bulunmaktadır.

 

Salonun alt katında ise Ritmik jimnastik, Aerobic, Kickboks ve bale dersleri verilmektedir. Sağlıklı yaşama kavuşmak, vücudunu en iyi şekilde korumak ve ince bir bedene, güçlü, dayanıklı ve yüzde yüz sağlıklı dinamik bir vücuda sahip olmak için spor merkezinin sizler için sunduğu hizmetleri bir yaşam biçimine dönüştürmelisiniz.

 

Hareketsiz ya da sağlıksız beslendiğiniz bir yaşam tarzından sıyrılıp kendinize çok daha iyi bakacağınız, hastalıklara karşı daha dayanıklı hale geleceğiniz ve hayatınıza renk, hareket katan egzersizlerden faydalanabileceğiniz bir adres arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Monoton ve hareketsiz bir yaşamdan, boş vakitlerinizi televizyon karşısında miskin miskin oturarak geçirmekten bıktıysanız ya da fazla kilolarınıza artık veda etmek istiyorsanız spor salonunun misafiri olabilirsiniz. ..

 

 

Gürsu Mah. 338. Sok. 4/1 ( Tivak Market Yanı) Konyaaltı

T: 0242 228 94 12

F: 0242 228 94 12

email hidden; JavaScript is required

 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>