Silivrikapı Buz Pisti ve Spor Tesisi Fatih

Silivrikapı Buz Pisti ve Spor Tesisi

Kendiniz ve çocuklarınızın sağlığı için mutlaka spor yapın ve yaptırın. Formunuzu korumak ve yarınlara daha sağlıklı ve güçlü bir vücutla kavuşmanın yolu spor yapmaktan geçer. Ayrıca sporun çocuk gelişimi ve sağlığı için katkıtalrının çok büyük olduğu bilinmektedir. Aileniz ve kendiniz için sağlıklı bir yaşam istiyorsanız yapmanız gereken sizler için çeşitli spor aktivitelerine katılma olanağı sunan Silivrikapı Buz Pisti ve Spor Tesisi hizmetlerinden faydalanmaktır. Tesis bünyesinde hizmet vermekte olan 200 seyirci kapasiteli buz pisti bulunmaktadır. Bu pist kapalı bir alanda yer almakta olup antremanlar için kulanılmaktadır.

 

Arıca 900 kişi kapasiteli buz pisti mevcuttur. Bay baya herkesin hizmetlerinden yararlanma olanağı bulabbilecekleri fitness salonu mevcuttur. Aracınızı park ederek park sorunu yaşamandan sporun keyfini rahat bir şekilde çıkarabilmeniz için yararlanableceğiniz 80 araç kapasitesine sahip otopark, estetik ve fit vücuda sahip olmak isteyen bayanlar için step – aerobik yapma imkanı ve pilates, jimnastik, masa tenisi, buz pateni yapma olanağı, buz hokeyi sporu yapma mkanı, mevcuttur. Hizmetlerinden yararlanarak yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz büfe ve kafeterya bulunmaktadır. Ayrıca tenis ve baskettbol kursları verilmektedir.

 

 

Silivrikapı Mah. Hisaraltı Cad. no: 111 Silivrikapı/FATİH
T : (0212) 589 28 29
F : (0212) 589 81 56
email hidden; JavaScript is required

www.sporas.com.tr

 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>