Salman Gym

Salman Gym

Samsunda Sporun adresi olmaya devam eden Salman Gym aradığınız her şeyi bulabileceğiniz hizmet çeşitliliği sunmaktadır. Budy Building, Fitness, Step- Aerobic, Modern Dans gibi renkli, eğlenceli formunuzu korumaya büyük katkı sağlayan aktivitelerle sizleri ağırlamaktadır. Her gün saat 10:00 ‘da spor severlere hizmet vermek için kapılarını açan spor merkezi akşam 22:00’ye kadar hizmetlerinden yararlanma imkanını üyelerine sunmaktadır.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 13: 00 ve 18: 30 saatleri arasında bayanlara spor yapma olanağı tanımaktadır. Saat 20: 00 ‘ da ise bay ve bayanlara seans verilmekte olup toplamda 3 step – Aerobic senası bulunmaktadır. Sali ve Perşembe günleri Modern dans derslerine katılma zevkini yaşayabileceğiniz spor merkezinde Cuma ve Cumartesi günlerinde ise akşam 18:00 saatlerinden sonra sauna keyfi yaparak günlük stres ve yorunluğunuzu üzerinizden atmak için faydalanabileceğiniz Suna bulunmaktadır.

Spor aktivitelerinin ardından rahatlamak için günün her saati duş alama ayrıcalığını tüm üyelerine sunmaktadır. Spor merkezinin kaliteli hizmetlerinden yararlanmak isteyen herkes için çeşitli ödeme olanağı sunmaktadır. Organ ve kas zayıflıklarının önüne geçmek, şeker hastalığı ,Kanser, Kalp hastalıkları, Kemik erimesi, duruş bozuklukları gibi çeşitli sağlık sorunlarından korunmak için spor yaparak fit, zinde de güçlü bir vücuda sahip olmanın ayrıcalığını spor merkezinin sizlere sağladığı kaliteli hizmetlerle yaşayabilirsiniz.

 

Adres: Adnan Menderes Bulvarı Atakum Samsun

T: 0362 437 94 84

email hidden; JavaScript is required

salmangym1.tripot.com


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>