Portakal Spor Muğla Merkez

Portakal Spor Muğla

Kilo vermek, formunu korumak, sağlıklı bir yaşam sürdürmek, moton yaşamına renk katmak gibi çeşitli nedenlerle spor yapmak isteyen bayanların hizmetinde olan Portakal Spor hidrolik fitness sistemi ile yağ yakımını sağlayarak incelmek isteyen bayanların arzularına kavuşmalarını sağlıyor. Muğla şubesi ile Muğlalıların sağlıklarına kavuşacakları kaliteli ve güzde bir mekan oluşturuyor. Kendisine ayıracak zamanı olmadığından yakınana bayanlar için büyük bir kolaylık sunan spor merkezinde sadece 30 dakikada mucizevi sonuçlar almak mümkün.

 

İstasyon çalışmaları olarak nitelendirilen egzersiz sistemiyle 30 dakika gibi çok uzun bir süreçten oluşmayan zaman birimi içerisinde etkili sonuçlar alarak forma girebilirsiniz. Vücudu şaşırtma prensibine dayalı bir egzersiz programı olma özelliğini bünyesinde barındıran sistem aynı sürede yapılmakta olan egzersizlerle kıyaslandığında çok daha fazla oranlarda kalori harcanmasını sağlamaktadır.

 

Forma girerken çok ta eğleneceğiniz sıcacık bir atmosfere sahip olan salonda ayrıca spor masajı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Oryantal, Step ve Aerobic derslerinin yanı sıra çocuk jimnastiği gibi alternatifler sayesinde minikler içinde keyif alacakları bir aktivite imkânı sunmaktadır.  Hafta içi 08: 30 da hizmete başlayıp akşam 20: 30’ a kadar devam etmektedir. Ayrıca Cumartesi günüde 08: 30’dan 17: 00’ a kadar egzersiz hizmetlerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Dinamik ve bir o kadar eğlenceli aktiviteleri ile forma girmek isteyen herkesi ekliyor.

 

 

Karya Gökkuşağı Konutları 123 Nolu Sok. 8 Nolu İşyeri Muğla merkez

T: 0252 214 58 04

email hidden; JavaScript is required

www.portakalspor.com.tr

 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>