Portakal Spor Milas

Portakal Spor Milas

Portakal spor Milas

 

Muğla’nın Milas ilçesinde yer alan şubesi ile Portakal Spor Milas’ta yaşayan bayanlar için mükemmel bir spor ve yaşam merkezi oluşturmaktadır. Boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyen bayanların ilk tercih edebileceği atmosferi ve teknolojik donanımları ile hizmet vermektedir. Özellikle kısıtlı zamanı olan ve spor yapmaya vakit bulamayan bayanlar için çokk ideal bir spor merkezi oluşturan salonda hidrolik fitness sistemi sayesinde 30 dakika gibi çok kısa sürede olağan üstü sonuçlar almak mümkün olmaktadır.

 

Forma girmek ve incecik bir bedene sahip olarak her istediğini giyme zevkini yaşamak, hayatına renk katmak, daha sağlıklı, dinamik, estetik ve hareketli bir yaşam biçimi içerisinde özlediği hayat tarzına sahip olmak isteyen hanımların buluşma noktası olmaya devam ediyor. Forma girerken hem çok eğlenecek hem de yeni dostlukların gelişmesine katkı sağlayan sıcacık atmosferi ile sizleri kucaklayan spor merkezinde hoş birliktelikleri paylaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Tüm bu özellikleriyle sadece spor yapıp çıkacağınız bir salon olmakla kalmayıp hayatınıza yeni ve renkli bir sayfa açan ayrıcalıklar ve aktiviteler katıyor.

 

 

Hayıtlı Mah. Şair Ulvi Akgün cad. No: 59 Milas

T. 0252 513 33 37

email hidden; JavaScript is required

www.portakalspor.com.tr


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>