Portakal Spor Çerkezköy

Portakal Spor Çerkezköy

Tekirdağ’da sağlıklı bir yaşam sürmek için forma girmek isteyen tüm bayanların buluştuğu seçkin bir mekân oluşturmakta olan Portakal Spor Çerkezköy şubesi ile hizmet vermektedir. Sadece Pazar güleri kapalı olan spor salonun hatanın geri kalan 6 gününü sizlerin hizmetinde olarak kapılarını açık tutmaktadır. Pazar günü dışında size uygun saatlerde spor yapma olanağından yararlanabileceğiniz salon huzurlu atmosferi ve keyifli programları ile sizleri ağırlamaktadır.

 

Sağlıklı bir şekilde incelmek ve vücudunuzu sıkılaştırmak için spor yaparken keyifli birliktelikleri paylaşacağınız sıcak bir atmsferri bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca dans dersleri almak isteyen yetişkinler için dans dersleri verilmektedir. Spor salonunda 4 ile 11 yaş aralığındaki çocukların cumartesi Pazar günleri yararlanabilecekleri Taekwondo  dersleri verilmektedir. Spor her yaştan insana gerekli olan bir aktivitedir. Çocuklarınızın sağlıklı gelişim süreci için sporun öneminin bilinciyle hizmet vermektedir. Kısa sürede harika sonuçlar elde edeceğiniz spor salonu sizlere uzman kadrosu ile eşlik etmekte ve bilinçli sporun adresi olmaya devam etmektedir.

 

 

Gazi Mustafa Kemal Paşa Kosovalı Sok. No: 14 Çerkezköy

T: 0282 725 01 87

email hidden; JavaScript is required

portakalspor.com.tr


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>