Pelops Sports Club Öveç

Pelops Sports Club

Her türlü ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunmayı hedefleyen hizmetleri sunmak için çalışan Pelops Sports Club, sizlerin yaşam tarzına en uygun olabilecek egzersizlerden oluşabilecek ve sizin temponuza uygun programlar konusunda bilinçli eğitmenler tarafından hazırlanmakta ve sizlere uygulamaktadır. Ailenizle ya da sadece size uygun üyelik seçenekleri ile hizmet vermektedir.

 

Standartlara uygun soyunma odaları, hizmetleriyle keyifli molaların tadını çıkaracağınız Cafe, Masa tenisi, Squash kortu, keyfinize keyif katacağınız jakuzi, vücudunuzu arındırarak sağlık ve huzur bulacağınız buhar odası ve sauna, miniklerin sizler spor yaparken eğlenceli vakitler geçirecekleri çocuk kulübü, gerçekleştirilen her biri birbirinden olağan üstü etkinlikler ve daha fazlası için sizleri bekliyor.

 

Fitness, Cardio, Spinning, Yoga, Serbest ağırlık,  günün keyfini çıkaracağınız yüzme havuzu ve katılarak hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de sağlığınıza pek çok yarar sağlayacak nitelikteki ders programları ile sağlıklı yaşama dair aradığınız her şeyi sizlerin hizmetine sunuyor. Konforun ve kalitenin adresinde olduğunuzu hissettiren modern yapısı, üstün hizmet anlayışı ve kaliteli spor ekipmanlarıyla donanımlı spor merkezi sizleri aradığınız ne varsa ihtiyacınıza sunuyor.

 

 

Çetin Emeç Bulvarı, 2. Cadde 116. Sok. No. 19 Öveçler

T: 0312 473 73 40

F: 0312 473 73 41

email hidden; JavaScript is required

www.pelopsclub.com

 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>