Kafkale Spor Kompleksi Tuzla

Kafkale Spor Kompleksi

Hayatına dinamizm, heyecan ve sağlık katmak isteyenlerin buluşma noktası olan Kafkale Spor Kompleksi sizleri 100 seyirci kapasitesine sahip yarı olimpik yüzme havuzundan çocuk, bay bayan demeden yüzmesprou keyfini yaşamaya davet ediyor. Ayrıca minikler için hizmet veren çocuk eğitim havuzu hizmetlerinden çocuklarınızın faydalanabileceği bir tesistir. 1000 seyircinin spor müsabakalarını izleme imkanı bulacağı kapalı spor salonu, bay ve bayanların hizmetlerinden faydalanarak forma girebilecekleri fitness salonu, çok amaçlı faaliyetler için uygun özelliklere sahip çok amaçlı spor salonu bulunuyor.

 

03-06 yaş gurubundan miniklern neşe içinde oynayarak vakit geçirebilecekleri çocuk oyun odası, kiralama imkanına sahip olabileceğiniz ve kurs olanağı sunan tenis kortu, voleybol sahası, futbol sahası bulunmaktadır. Sadece bayanların sağlıklı ve zinde kalmak için hizmetlerinden yararlanarak fit bir yaşama merhaba diyecekleri pilates ve step – aerobic yapma olanağı sunulmaktadır. Masa tenisi oynayarak günün sstresinden kurtulabileceğiniz alan, Karate ve Tewondo dövüş sporlarına hizmet veren uuzakdoğu sporları salonunu bünyesinde barındırmaktadır. Kaliteli bir yaşam için dayanıklı ve güçlü bir vücuda sahip olmak isteyen çocuk ve yetişinleri hizmetlerinden faydalanmaya davet etmekte olan spor komplekksinin size sunduğu fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz.

 

 

Kafkale Mevkii Postane Mah. Vatan Cad. TUZLA
T : 0216 446 79 69
F : 0216 446 79 70
email hidden; JavaScript is required

www.sporas.com.tr


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>