Hasan Doğan Spor Kompleksi Kartal

Hasan Doğan Spor Kompleksi

Topluma sağlık kazandırmak, spor yapmak isteyen her bireye imkan sunmak ve sağlıklı bir nesil için hizmet  veren Hasan Doğan Spor Kompleksi, 1200 seyirci kapasitesine sahip dev spor salonuna, bay ve bayanların yararlanabilecekleri fitness salonuna, 800 seyircinin yüzme aktivitelerini izleme olanağı bulabileceği olimpik yüzme havuzuna, çeşitli sportif faaliyetler için kullanıma uygun spor salonuna sahhiptir.

 

Savunma sporlarından wushu, Taekwondo, Karate, aikido ve Kick Box yapılabilecek uzak doğu spor salonuna, çocuklu ailelerin gönül rahatlığıyla spor yapabilmesi için 03-06 yaş arası çocukların neşe içinde oynayarak vakit geçirebilecekleri bir alan oluşturan çocuk oyun odasına sahip olan tesiste arkadaşlarınızla bir araya gelerek dinlenebileceğiniz ve çeşitli içecekk ve aperatiflerinden faydalanabileceğiniz kafeterya bölümü mevcuttur. Aracızla gelmişseniz park sorunu yaşamadan spora doymanın keyfin çıkaracağınız 800 araç kapasitesine sahip otoparkı kullanabilirsiniz. Tesiste idari birimler ünitesi bulunmaktadır. Tesiste çocuk, bay ve bayanlara yüzme olanağı sunulmaktadır. Sadece bayanlar için pilates ve step-aerobik imkanı vardır. Her beklentiye en uygun hizmetler sunmakta olan tesiste sağlıklı yaşama merhaba demenin ayrıcalıklı keyiffini mutlaka yaşamalısınız.

 

Karlıktepe Mah. Soğanlık Cad. No. 49 KARTAL
T : 0216 488 04 90
F: 0216 488 16 23 
email hidden; JavaScript is required

www.sporas.com.tr


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>