Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Sultangazi

Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi

Sağlığın kıymetini bilenlere, onu en iyi şekilde muhafaza etmek için çaba gösterenlere ve spor sevdalılarına kapılarını her daim açık tutan Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi, yüzerken spor yapmanın yanı sıra suyun tadını çıkarma imkanı bulacağınız 450 seyirci kapasitesine sahip olimpik yüzme havuzuna sahiptir. Bay ve bayanlara hizmet vermekte olan egzersiz salnou, 450 seyirci kapasitesiyle faydalanma imkanı bulabileceğiniz kapalı spor salonu, ne amaçla kullanmak isterseniz o amaca hizmet edecek donanıma ve yapıya sahip olan çok amaçlı spor salonu mevcuttur.

 

Boks, Karate ve Taekwondo gibi dövüş sporuna meraklılara hizmet veren uzakdoğu spor salonu, spor yapmanın keyfini çıkarmak isteyen çocuklu ebeveynlere büyük bir kolaylık sağlayan 03-06 yaş çocukların keyifli vakitler geçirmesine hizmet eden çocuk oyun odası bulunuyor. Arkadaşlarıyla bir araya gelerek futbol oyanamak isteyen herkesin kullanımına açık halı saha ve futbol kursu, basketbol oynama imkanı ve kursu, kiralanabilir tenis kortu ve kurs imkanı, voleybol saha kiralama ve kurs olanakları sağlanmaktadır.

 

Hizmetlerinden yararalanarak dinlenme imkanı bulacağınız ve keyifli birliktelikler yaşama fırsatı bulacağınız huzurlu atmosfere sahip kafeteryası, 100 araç2ın park edilebeliceği kapasitede oto parkı, masa tenisi oynamak ve bu keyfi yaşamak isteyenlere hizmet veren masa tenisi olanakları sunulmaktadır. Sadece bayanlar için plates, step aerobik aktivitelerine katılma olanağı bulunmakta olup ayrıca bay bayan, çocuk ve engelllerin yüzme olanağı bulabilecekleri hizmetler sunulmaktadır.

 

 

Eski Edirne Asfaltı Üzeri Sultançiftliği Girişi SULTANGAZİ
T:0212 594 66 40
F: 0212 594 25 12
email hidden; JavaScript is required

www.sporas.com.tr

 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>