Güneş Spor Kulübü Şişli

Güneş Spor Kulübü

Hayat boyu sağlıklı yaşamak, estetik ve fit bir vücuda sahip olmak herkesin hayal ettiği ve istediği bir şeydir. Fakat gelişen teknoloji ve internet gibi insan hayatına büyük kolaylıklar sağlayan teknoloji insanlığı hareketin çok kısıtlı olduğu bir yaşam şartlarından oluşan hayta mahkûm etmektedir. Oysaki insanların hareket etmeye ve kalori yakmaya ihtiyaçları vardır. Aksi takdirde çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkmaya başlar ve insanoğlunun yaşam kalitesi çok düşer. Fizyolojik olumsuzlukların yanı sıra psikolojik yönleriyle de çok olumsuz sonuçlara yol açar.

 

Günlük yaşamın hareketsiz yaşam temposundan bıkıp hayatına hareket katmak ve vücuduna esneklik ve estetik bir görünüm katmak isteyen herkes mutlaka spor yapmalı ve sporu yaşam tarzı haline dönüştürmelidir. İşte bu nokta da devreye Güneş Spor Kulübü girmektedir. Hijyenik ortamda, gelişmiş egzersiz cihazlarıyla ve alanında uzman eğitimci kadrosu eşliğinde bilinçli ve kişilerin ihtiyacına en uygun spor programlarını sunmak için hizmet vermekte ve üyelerini ideallerindeki sağlıklı vücuda kavuşturmanın yanı sıra sosyalleşebilecekleri kaliteli bir ortam sunmaktadır. Kulüp hafta içi 10.00 – 23.00 hafta sonları 12:00 – 19:00 saatleri arasında açıktır. Spor yaparken zaman ve gün sınırlaması yaşamadan aktivitelere katılma imkânı sunulmaktadır.

 

 

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. (Esentepe Cad.) Dia Market yanı 20/D Mecidiyeköy Şişli

T: 0212 275 25 23

F: 0212 266 12 45

www.gunessporkulubu.com


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>