Gallen Fitness Center Merkez

Gallen Fitness Center

Farklı ihtiyaçlara uygun hizmetler sunmakta olan Gallen Fitness Center, her daim yenilenerek hizmet vermeye ve ihtiyaçları kusursuz şekilde karşılamaya devam etmektedir. Sınırlı sürelere sahip yararlanabileceğiniz cezp edici kampanyalar sunarak sporseverlere üyelikler sunmaktadır. Harika bir atmosferde hem sporunuzu yapıp formda kalabilir hem de sosyal ve keyifli bir ortamda bulunmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

 

Teknolojik egzersiz cihazları ile spor yaparken son derece hoşça vakit geçirecek ve kilo verirken kendinizi çok daha mutlu hissedeceksiniz. Spor merkezinin sizlere hizmet ettiği saatler hafta içi 08:00 – 22:00 ve cumartesi günleri 09: 00 ve 18:00 şeklidedir. Branşında uzman kadrosu ile siz değerli üyelerine kapılarını açmakta olan salonda farklı hedeflerinize çok kısa sürede ve en sağlıklı yoldan ulaşmanızı sağlayacak çeşitli sportif aktiviteler mevcuttur.

 

Her türlü donanımıyla sizlere form tutma olanağı sunan fitness, Cardio, Body Building, takım sporlarına yönelik olarak gerçekleştirilen antreman programları, duruş bozukluklarının giderilmesini sağlama amaçlı egzersizler, kişinin vücut, yaşam tarzı ve yaşı gibi özelliklerine uygun çalışma programları, kondisyon arttırma egzersizleri, kilo alma programları ve kilo verme gibi salon çalışmalarından ihtiyacınıza çözüm olabilecek seçenekler sizleri hayallerinizdeki vücuda kavuşturuyor.

 

 

Hacılar Mah. Beğendi Sok. M. Muti Apt. 1/15 (Eski Küçük Adliye Yanı) Bursa

T: 0224 220 34 09

www.gallen.com.tr


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>