Fit For Fun Spor Merkezi Ataevler

Fit For Fun Spor Merkezi

Gelişen teknolojinin nimetlerinden yararlanırken giderek hareketsiz hale gelen yaşamın sağlığı tehdit ettiğini herkes bilmektedir. Şehir hayatının ve yoğun iş yaşamının olumsuz etkileri sebebiyle giderek sağlıksız bir vücuda sahip olunuyor. Kendinize ayıracağınız zamanın değerinin bilinciyle kaliteden ödün vermeden hizmet sunan Fit For Fun Spor Merkezi, sizleri sağlıklı bir yaşama ve güçlü dinamik ve estetik bir vücuda sahip olacağınız bir birinden mükemmel spor aktivitelerine katılmaya davet ediyor.

 

Bodytoning, adım- aerobick, yağ yakma, bölgesel egzersiz çalışmaları, Abdominat ve streç dersleri ile hedeflediğiniz sağlıklı bedene kavuşabilirsiniz. Vücudunuza gerekli olan spor aktiviteleriyle spor yapma keyfini yaşadıktan sonra dinlenmek, stres atmak ve rahatlamak için yararlanabileceğiniz birbirinden faydalı ve rahatlatıcı masaj uygulamaları, iç dünyanızı keşfederken sonsuz bir dinginliği keşfedeceğiniz yoga dersleri, Body & mind, Pm- Jacobsen gibi çeşitli imkânlardan yararlanabilirsiniz.

 

Ayrıca ışıl ışıl ve bronz bir cilt ile yeni bir yaza merhaba demek için yararlanabileceğiniz  solaryum, vücudunuzu arındıracağınız ve sağlığınıza sağlık katacağınız dinlendirici atmosferinden faydalanacağınız sauna birimleri ile sizlere hizmet vermektedir.

 

 

Magazin Avm , 16130 Ataevler Bursa

T: 0224 441 37 50

www.fitforfun-sports.de

email hidden; JavaScript is required


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>