Euro Form Sports Kadıköy

Euro Form Sports

Zinde, fit ve enerji dolu sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyenlerin adresi Euro Form Sports, en son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla sağlıklı ve bilinçli sporun adresi olmakla berber keyifli saatler geçireceğiniz bir ortama sahip mekanlar arsında yer alır. Oldukça geniş bir fitness bölümüne sahip olan kulüpte formunu korumak isteyenlerin faydalanma şansına sahip ola bileceği istasyon çalışması, kilo vermek isteyenlerin tercih edebileceği Cadio çalışması, vücudunu şekle sokmak isteyenler için ise serbest ağırlık çalışmaları seçeneklerinin yer aldığı hizmetler bulunmaktadır. Bu sportif olanakların yanı sıra Pilates yaparak esnek ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. 

 

Taebo,Spining ve gurup egzersizlerinden oluşan Gurup dersleri alabilir, aletli pilates egzersizi yaparak spor yapmayı daha da keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz. Gerek sağlık için gerekse fit görünmek için sporun adresi olmaya devam eden tesiste ferah bir atmosferde kendinize uygun egzersizlerle bir yandan keyif alırken bir yandan da hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Hayatınıza sağlıklı bir vücutla devam etmek, esnek, güçlü ve formda kalmanın hazzını dilediğiniz yaşamak için spor yapmak istediğinizde sizleri bu beklentilerinize cevap verecek niteliğe sahip bir spor kulübünden beklediğiniz her şeyi sizlere sunmaktadır.

 

 

Adres: İbrahimağa Mah. Sokullu Sok.Acıbadem Evleri No: 3/4 Kadıköy – İSTANBUL
T: 0216 545 84 96

email hidden; JavaScript is required

 www.euroformsports.com


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>