Duru Spor Sefaköy

Duru Spor

Hayatınıza kalite katan spor aktivitelerini gerçekleştirebileceğiz güvenli ve sıcacık bir atmosferde gerçekleştirme olanağı sunan Duru Spor, hayatınıza renk ve dinamizm katan hizmetler sunuyor. Şehrin karmaşasından ve iş dünyasının stres dolu temposundan ve atmosferinden bunalan insanların rahatlayıp nefes alacakları bir ortamda Spa, Hamam ve masaj hizmetleri sunuyor. Hizmetleri tamamı bu kadar değil elbette güzelliğine düşkün spor seveler kuaför hizmetlerinden de yararlanabilirler.

 

Vücudunuzdaki kasları çalıştırarak esneklik kazandıran pilates, profesyonel eğitmenler tarafından belirlenen ve kişilerin ihtiyaçlarına uygun fitness programları ile zayıflamanın, forma girmenin, kaslarınızı güçlendirmenin, kondisyon arttırmanın ve benzeri pek çok beklentileri karşılayacak olanaklardan yararlanmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Spor  yaparak kendinize büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

 

Spor aktiviteleri ile hem hayatınıza hareket katıp monotonluktan kurtulursunuz hem de vücudunuz esneklik kazandıkça daha estetik bir görünüme sahip oldur böylece psikolojik yönden rahatlayacak ve öz güveniniz artacağından hayata daha pozitif bakarsınız. Tüm bu yararlarının yanı sıra spor yapmak sosyalleşme açısından da büyük bir katkı sağlar. Hayatın anti hareket yönündeki gelişimine karşı spor yaparak kendinizi formda tutarak sağlıklı yaşamın güzelliğinden mahrum kalmadan hayata bütün hızıyla devam edersiniz.

 

 

E.5 Karayolu üzeri Sefaköy mevki.Radisson BLU Hotel Sağlık Merkezi
Tel : 0212 624 52 65

email hidden; JavaScript is required

www.duruspor.com

 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>