Corner Health & Fitness Florya

Corner Health & Fitness

2005 yılında kapılarını bilinçli spor yapmak ve formda kalmak isteyen herkese açan Corner Health & Fitness, yaklaşık 4000 metre karelik devasa bir alan üzerine kurulmuştur. Son teknoloji ürünü donanıma sahip spor salonu ile sağlığınız için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü spor aktivitesini bünyesinde barındırmaktadır. Hepsi branşının uzmanı olan eğitmenlerin eşliğinde spor yaparak keyif alacağınız mükemmellikte bir atmosfere sahiptir.

 

Her türlü detayın en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlamış olan fitness salonu ve spa merkeziyle sizlere kusursuz ve eksiksiz hizmet anlayışı ile kapılarını açmaktadır. Sizler için Aero step, total Body Condition, Latin Aerobic, Pilates, Aqua Gym, Aero Mix, Tae bo, copeiera, Beginner Class, Shape up gibi birbirinden renkli ve keyif alacağınız grup egzersizlerini programlı bir şekilde sunmaktadır. Tüm bu mükemmel hizmetlerin yanı sıra Personal Training, Squash, Yüzme, Basketbol, Voleybol, Masa tenisi gibi eğlenceye doyuran aktivitelerden faydalanarak tatil tadında spor zevkini yaşayacağınız nefes kesici bir atmosferi sizinle paylaşıyor.

 

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra isteyen herkesin katılabileceği özel dersler arasında Yüzme, Kişisel savunma, Temel jimnastik, Personel Training, Masa tenisi, Squash, çocuklar için  bale ve temel jimnastik yer almaktadır. İdeal kiloya en sağlıklı yoldan ve kısa sürede ulaşmak için yapılan düzenli egzersizlerin yanı sıra dengeli ve doğru beslenme bilgisini alabileceğiniz diyetisyen hizmeti verilmektedir.

 

Adres: Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi No:67 Florya

T: 0212 425 2828
F: 0212 592 2331
www.corner.com.tr
email hidden; JavaScript is required


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>