Beyge Spor Merkezi Nilüfer

Beyge Spor Merkezi

Sağlıklı ve dinamik bir hayatı doyasıya yaşamak için adresiniz Beyge Spor Merkezi üç katlı bir yapıdan oluşmakta ve sizleri 2400 metre karelik kapalı alana sahip bir ortamda spor keyfini yaşamaya davet etmektedir. Son teknoloji özelliğe sahip ekipmanlarla zenginleştirilen merkezde branşında uzman olan eğitmenler eşliğinde bilinçli sporu yapma olanağı sağlamaktadır. Ayrıca cazip ve kaçırılmamasında büyük fayda olan kampanyalarından yararlanma imkanını tüm Bursalılara sunmaktadır.

 

Spor merkezinde seçmekte zorlanacağınız ve yaparken keyif almanın yanı sıra sağlığınızı büyük ölçüde korurken form tutacağınız, çeşitli hedeflerinize kısa zaman içerisinde kavuşma fırsatını yakalayacağınız spor salonunda Fitness, Cardio, Body Building, Step- Aeroıbick, Gym Stick, Spinning, Miniball, Pilates Fit- Ball, Paletes Matwork, Personal Tarining gibi sağlığınıza dsağlık, vücudunuza güç, esneklik ve dayanıklılık katacak spor aktiviteleri arasından bir tanesi mutlaka tam size göre.

 

Rahatlamak istediğiniz anlarda faydalanabileceğiz Buhar odası, Sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri mevcuttur. Ayrıca keyifli zamanlar geçirirken spor yüzme sporu yapma fırsatı bulacağınız Yüzme havuzu bulunmaktadır. Her birimi ve hizmetiyle kalitesini siz değerli üyelerine yaşatmayı amaçlayan tesiste bol keyif ve sağlıklı günler sizleri bekliyor.

 

 

Beşevler Kültür Mah. Gümüşdere Cad. Bolu Sk. No:4 Nilüfer / BURSA
T : 0 224 453 55 00
F : 0 224 453 43 44
email hidden; JavaScript is required

www.beyge.com


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>